Hanumasana – szpagat warsztaty to cykl 10 spotkań podczas których skupiamy się na przygotowaniu ciała i bezpiecznym wykonaniu hanumasany. Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących i średniozaawansowanych, które jeszcze nie robią szpagatu lub niewiele im brakuje. Podczas warsztatów wykorzystamy elementy rolowania oraz jogi. Jak zrobić szpagat? Jak przygotować się do szpagatu? Do wiesz się na tych warsztatach! Terminy: 22 lipca do 23 września (kolejne 10 poniedziałków od 18:30 do 19:30) Koszt: 400 zł Miejsce: Nowy Port ul. Floriańska 3

Hanumasana - szpagat warsztaty

Data:

22.07.2022 r.

Miejsce:

Nowy Port ul. Floriańska 3

Cena:

400 zł

Opis kuru

Hanumasana – szpagat warsztaty to cykl 10 spotkań podczas których skupiamy się na przygotowaniu ciała i bezpiecznym wykonaniu hanumasany.  Podczas warsztatów wykorzystamy elementy rolowania oraz jogi. 

Po warsztatach

Twoje ciało będzie rozciągnięte i gotowe do podjęcia próby wykonania bezpiecznej i prawidłowej Hanumasany, W zależności od stopnia zaawansowania zrobisz szpagat lub będzie Ci niewiele brakowało!

Uczestnicy

 

  • Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących i średniozaawansowanych, które jeszcze nie robią szpagatu lub niewiele im  brakuje. 

Termin kursu

Terminy: 22 lipca do 23 września (kolejne 10 poniedziałków od 18:30 do 19:30) 

Koszt: 400 zł 

Miejsce: Nowy Port ul. Floriańska 3

Masz pytania?

    Koszyk na zakupy