KONTAKT

BLOG

29 stycznia 2024

Kurs jogi JOGA VINJASA cz.1

Zapisy:

Prosimy o wysłanie maila na adres: kontakt@rockyoga.pl przy zapisie prosimy podać imię i nazwisko.

Warunkiem uczestniczenia w kursie i zajęcia miejsca jest wpłata 210 zł na konto, które zostanie podane w mailu po zapisie. 

 

Opis kursu:

Podczas 7 spotkań krok po kroku nauczysz się techniki wykonywania podstawowych asan Vinjasa Jogi. Na zajęciach będzie czas na zwrócenie uwagi na każdą osobę oraz pokazanie wariantów asan, które może wykonywać w bezpieczny sposób. Podczas kursu nauczymy się prawidłowych przejść między asanami oraz oddechu w praktyce. 

 

Kurs jest wypadkową:- naszego doświadczenia w nauce jogi, rozmów z fizjoterapeutami o najczęstszych urazach i problemach z ciałem, wniosków, że musimy stworzyć osobną jednostkę, czyli krótki kurs, na którym: warsztatowo w zamkniętej grupie (by móc śledzić postępy i nie powtarzać się co zajęcia) nauczymy Was podstawowych asan.

 

Po kursie:

Każdy i każda z Was będzie mogła pewnie poczuć się na macie na zajęciach grupowych czy w domu.

Zdobędzie umiejętność wykonywania podstawowych asan, oraz nauka przejść z kolejnych pozycji w Powitaniu Słońca. Poznasz warianty asan i będziesz umiał/a je dostosować do stanu swoeje kondycji własnego ciała. Poznasz pracę mięśni w poszczególnych asanach. 

 

Uczestnicy:

- osoby, które nigdy nie praktykowały jogi

- osoby, które niepewnie czują się podczas praktyki

- osoby, które chcą dobrze poznać technikę wykonywania asan

 

 

Termin kursu:

środy godz. 19:30 od 15 marca ilość spotkań: 7

 

Cena kursu: 210 zł

 

Zapisy:

kontakt@rockyoga.pl przy zapisie prosimy podać imię i nazwisko.

Warunkiem uczestniczenia w kursie i zajęcia miejsca jest wpłata 210 zł na konto, które zostanie podane w mailu po zapisie. 

NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
ZAPISANO!
PROSZĘ PODAĆ POPRAWNY ADRES EMAIL!

© 2023 ROCK YOGA — Sylwia Braszczyńska

SOCIAL MEDIA

Napisz do mnie lub zadzwoń:

kontakt@rockyoga.pl

+48 608 870 504 

yoga, joga, yoga Gdańsk, joga Gdańsk, yoga trójmiasto, joga trójmiasto, zajęcia jogi, zajęcia yogi, rolowanie, zajęcia rolowania, rozciąganie, zajęcia, ćwiczenia, Gdańsk, Sopot, gdynia, trójmiasto, trener, trenerka, instruktorka, instruktor, jogi, joga, yogi, yoga