KONTAKT

BLOG

MASZ PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

608 870 504

KONTAKT@ROCKYOGA.PL

KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ SIĘ

Zapraszam do zapisania się na zajęcia! Na zajęcia zapisujemy się tylko przez stronę internetową. 

Z wykształcenia jestem geografem, a moje pasje to również żeglarstwo i wspinaczka. Od 10 lat organizuję rejsy na całym świecie, a Wyspy Greckie są moim miejscem na Ziemi. Żeglarstwo pozwala mi dotrzeć do miejsc dzikich i niedostępnych dla zwykłego turysty. Współpraca z trudnymi żywiołami wiatru i wody pozwala odnaleźć w sobie pokorę, odwagę, chęć samodoskonalenia oraz ogromną radość z przebywania na jachcie, z dala od szumu i pośpiechu. Te same wartości odnajduję również w jodze.

Ścieżka zajęć prozdrowotnych skierowała mnie na praktykę jogi. Zaczęłam regularnie uczęszczać na zajęcia, ale to mi nie wystarczało. Chciałam uczyć się od najlepszych i tak od 2019 roku do tej pory jestem uczennicą Patrycji Gawlińskiej. Biorę również udział w warsztatach, kursach i szkoleniach jogi, anatomii i pracy z ciałem. I tak kolejnym etapem była praca z powięzią i kurs międzynarodowego trenera Blackroll (ID T-8924). Joga Vinjasa pozostaje moją wiodącą aktywnością, a swoje doświadczenie i wiedzę staram się przekładać na uczestników zajęć. Każda osoba jest dla mnie ważna i wierzę, że regularna praktyka może pomóc nam utrzymać w dobrej kondycji zdrowie fizyczne i psychiczne.

Pracę z ciałem zaczęłam 8 lat temu zajmując się prowadzeniem treningów. Widząc, że coraz więcej osób przychodzi do mnie z bólami kręgosłupa i innymi dolegliwościami spowodowanymi siedzącym trybem pracy, zaczęłam szkolić się w kierunku terapii zdrowego kręgosłupa starając się wybierać najlepsze szkoły w Polsce. W jednej z nich - Open Mind School ukończyłam szkolenia z terapii kręgosłupa lędźwiowego, piersiowego i szyjnego (OM TT Kręgosłup 1, Zdrowy Kręgosłup odcinek lędźwiowy, OM TT Kręgosłup 2, Zdrowy Kręgosłup miednica, OM TT Kręgosłup 3, Zdrowy kręgosłup odcinek piersiowy i szyjny). To pozwoliło mi zapewnić klientom zdrowy i bezpieczny ruch.

NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
ZAPISANO!
PROSZĘ PODAĆ POPRAWNY ADRES EMAIL!

© 2023 ROCK YOGA — Sylwia Braszczyńska

SOCIAL MEDIA

Napisz do mnie lub zadzwoń:

kontakt@rockyoga.pl

+48 608 870 504 

yoga, joga, yoga Gdańsk, joga Gdańsk, yoga trójmiasto, joga trójmiasto, zajęcia jogi, zajęcia yogi, rolowanie, zajęcia rolowania, rozciąganie, zajęcia, ćwiczenia, Gdańsk, Sopot, gdynia, trójmiasto, trener, trenerka, instruktorka, instruktor, jogi, joga, yogi, yoga