Sylwia Braszczyńska

kontakt@rockyoga.pl

+48 608 870 504 

© 2022 ROCK YOGA

INSTAGRAM

FACEBOOK

YOUTUBE

NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
ZAPISANO!
PROSZĘ PODAĆ POPRAWNY ADRES EMAIL!

yoga, joga, yoga Gdańsk, joga Gdańsk, yoga trójmiasto, joga trójmiasto, zajęcia jogi, zajęcia yogi, rolowanie, zajęcia rolowania, rozciąganie, zajęcia, ćwiczenia, Gdańsk, Sopot, gdynia, trójmiasto, trener, trenerka, instruktorka, instruktor, jogi, joga, yogi, yoga

Termin: 29 lipca 2022 r. piątek od 19:00 do 21:00

Miejsce: Gdańsk, ul. Floriańska 3

Celem warsztatów jest nauka samodzielnego automasażu górnych partii ciała: min. pleców, szyi, rąk Każdy uczestnik po ukończeniu warsztatów będzie potrafił samodzielnie, bezpiecznie rolować się w domu.

 

Warsztaty przeznaczone są dla: osób aktywnych jak i tych, którzy prowadzą siedzący tryb pracy– rolowanie pozwala zwiększyć zakresy ruchu, szybciej zregenerować się po treningu, uniknąć kontuzji, dobrze przygotować ciało do działania. Dzięki użyciu rolki ból pleców czy uczucie ciężkich nóg spowodowany długotrwałym siedzeniem zmniejszy się, a regularne rolowanie pozwala uniknąć dalszego cierpienia.

Osoby, które chcą mieć lepsze wyniki sportowe i zadbać o ciało zapraszamy na warsztaty! Nie ma większych przeciwwskazań do udziału w warsztatach i w ogóle do samego rolowania,

 

 

 

w cenie:

-dwugodzinne warsztaty, po których będziesz umiał/a samodzielnie wykonać automasaż

-materiały edukacyjne z opisem i zdjęciami dla każdego uczestnika 

-kawa/herbata ze zdrową przekąską

 

Jak się przygotować?

ubieramy się w wygodny strój sportowy, jeżeli jest taka możliwość lepiej wybrać leginsy lub krótkie spodenki niż dres (rolka lepiej przylega do ciała).

Rolujemy się bez butów – na boso lub w skarpetkach. W miejscu warsztatów będzie szatnia, każdy uczestnik może spokojnie zostawić w niej swoje rzeczy i przebrać się. Warsztaty odbywają się bez butów.

 

Gdzie odbywają się warsztaty?

Kluba Aktywnego Mieszkańca 

Gdańsk, Nowy Port ul. Floriańska 3, dojazd

 

Jeżeli masz wątpliwości lub pytania napisz: kontakt@rockyoga.pl lub zadzwoń: 608 870 504

ROLOWANIE

+ ROZCIĄGANIE (GÓRA CIAŁA)

O MNIE

BLOG

KONTAKT

ZAPISZ SIĘ (80 ZŁ)