KONTAKT

BLOG

MASZ PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

608 870 504

KONTAKT@ROCKYOGA.PL

zapisz się 4 zajęcia 200 zł

KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ SIĘ

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na zajęcia zapisujemy się tylko przez stronę internetową. 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZAJĘĆ?

Na zajęcia wystarczy ubrać się w wygodny strój. Najlepiej jak są to krótkie spodenki lub legginsy, aby ciało miało jak najlepszy kontakt z wałkiem. Rolujemy się i ćwiczymy bez butów. Możesz przynieść butelkę wody.

CZY NA ZAJĘCIA MUSZĘ PRZYNIEŚĆ SWÓJ SPRZĘT?

Nie! Na zajęciach każdy uczestnik dostaje pakiet rolek i piłeczek, na których przez 60 minut się rolujemy. Jeżeli nie masz własnej maty – nie przejmuj się! Dostaniesz ją na czas zajęć.

GDZIE I KIEDY?

DLA KOGO?

CZWARTKI 20:00

 

MORENA

 

MORENA

ul. Bulońska 18

- Dla osób początkujących, takich, które nigdy się nie rolowały jak i dla tych którzy już się rolują. Początkowe spotkanie to zawsze nauka techniki rolowania i ewentualnie przypomnienie zasad rolowania.


- Dla osób aktywnych uprawiających sport zawodowo i amatorsko – rolowanie znacznie poprawi zakresy ruchu, pomoże zregenerować ciało po treningu, zmniejszy ryzyko kontuzji

- Dla osób prowadzących siedzący tryb życia – rolowanie pomoże zmniejszyć ból pleców, zwiększy zakresy ruchów, pomoże przygotować ciało do większych aktywności, poprawi samopoczucie.

Yoga Roll to zajęcia, które łączą rolowanie z elementami jogi. Podczas spotkań przygotowujemy ciało rolując je odpowiednio dobranymi akcesoriami. Następnie rozciągamy, wzmacniamy i rozluźniamy ciało w zależności od tematu zajęć i partii ciała, nad którą właśnie pracujemy. 

CZWARTKI 20:00  |  MORENA

NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
ZAPISANO!
PROSZĘ PODAĆ POPRAWNY ADRES EMAIL!

© 2023 ROCK YOGA — Sylwia Braszczyńska

SOCIAL MEDIA

Napisz do mnie lub zadzwoń:

kontakt@rockyoga.pl

+48 608 870 504 

yoga, joga, yoga Gdańsk, joga Gdańsk, yoga trójmiasto, joga trójmiasto, zajęcia jogi, zajęcia yogi, rolowanie, zajęcia rolowania, rozciąganie, zajęcia, ćwiczenia, Gdańsk, Sopot, gdynia, trójmiasto, trener, trenerka, instruktorka, instruktor, jogi, joga, yogi, yoga