KONTAKT

BLOG

POZIOM I

Zajęcia przeznaczone dla osób, które potrafią wykonać podstawowe asany i czują się pewnie w praktyce jogi. Zajęcia trwają 60 minut. Nie trzeba mieć własnej maty ani sprzętu do jogi. Na sali dostępne są wszystkie akcesoria. 


Praktyka dla osób średniozaawansowanych jest poszerzona o asany z grupy odwróconych i trudniejsze balanse. Zajęcia staram się prowadzić tak, aby każdy uczestnik poczuł, że jest odpowiednio zaopiekowany i pokierowany. 

MASZ PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

608 870 504

KONTAKT@ROCKYOGA.PL

KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ SIĘ

KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ SIĘ

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na zajęcia zapisujemy się tylko przez stronę internetową. 

GDZIE I KIEDY?

DLA KOGO?

WTORKI 20:00

NOWY PORT

 

Klub Aktywnego Mieszkańca

ul. Floriańska 3, Gdańsk

Joga Vinjasa to rodzaj jogi, który charakteryzuje się płynnymi przejściami między asanami i połączeniem ruchu z oddechem w ułożonej sekwencji asan. Podczas praktyki vinjasy pracuje całe ciało poprzez wzmacnianie, rozciąganie i rozluźnianie pracujemy nas siłą, elastycznością i przede wszystkim zdrowiem fizycznym i psychicznym.

WTORKI 20:00  |  NOWY PORT

NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
ZAPISANO!
PROSZĘ PODAĆ POPRAWNY ADRES EMAIL!

© 2023 ROCK YOGA — Sylwia Braszczyńska

SOCIAL MEDIA

Napisz do mnie lub zadzwoń:

kontakt@rockyoga.pl

+48 608 870 504 

yoga, joga, yoga Gdańsk, joga Gdańsk, yoga trójmiasto, joga trójmiasto, zajęcia jogi, zajęcia yogi, rolowanie, zajęcia rolowania, rozciąganie, zajęcia, ćwiczenia, Gdańsk, Sopot, gdynia, trójmiasto, trener, trenerka, instruktorka, instruktor, jogi, joga, yogi, yoga