KONTAKT

BLOG

MASZ PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

608 870 504

KONTAKT@ROCKYOGA.PL

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na zajęcia zapisujemy się tylko przez stronę internetową. 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZAJĘĆ?

Na zajęcia wystarczy ubrać się w wygodny strój. Najlepiej jak są to krótkie spodenki lub legginsy, aby ciało miało jak najlepszy kontakt z wałkiem. Rolujemy się i ćwiczymy bez butów. Możesz przynieść butelkę wody.

CZY NA ZAJĘCIA MUSZĘ PRZYNIEŚĆ SWÓJ SPRZĘT?

Nie! Na zajęciach każdy uczestnik dostaje pakiet rolek i piłeczek, na których przez 60 minut się rolujemy. Jeżeli nie masz własnej maty – nie przejmuj się! Dostaniesz ją na czas zajęć.

TWOJE IMIĘ I NAZWISKO
TWÓJ EMAIL
TWÓJ NUMER TELEFONU
ZAPISZ SIĘ - 150 ZŁ
ZAPISZ SIĘ - 150 ZŁ
DZIĘKUJĘ! PAMIĘTAJ O DOKONANIU WPŁATY
PROSZĘ WYPEŁNIĆ WSZYSTKIE WYMAGANE POLA

ZAPISZ SIĘ

 

Zapisy na zajęcia na Ujeścisku odbywają się wyłącznie poprzez formularz. Aby zapisać się na te zajęcia, wypełnij formularz obok.

 

Po wypełnieniu dokonaj wpłaty za udział w zajęciach: 

odbiorca: Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko

nr konta:
04 1050 1764 1000 0090 3046 9705
Tytułem: „za zajęcia roll-4
w ramach odpłatnej działalności

Stowarzyszenia" + imię i nazwisko

GDZIE I KIEDY?

DLA KOGO?

CZWARTKI 19:30

(14,21,28.09+5.10)

UJEŚCISKO

 

Dom Sąsiedzki "Nasze Ujeścisko"

Gdańsk, ul. Wadowicka 5

- Dla osób początkujących, takich, które nigdy się nie rolowały jak i dla tych którzy już się rolują. Początkowe spotkanie to zawsze nauka techniki rolowania i ewentualnie przypomnienie zasad rolowania.


- Dla osób aktywnych uprawiających sport zawodowo i amatorsko – rolowanie znacznie poprawi zakresy ruchu, pomoże zregenerować ciało po treningu, zmniejszy ryzyko kontuzji

- Dla osób prowadzących siedzący tryb życia – rolowanie pomoże zmniejszyć ból pleców, zwiększy zakresy ruchów, pomoże przygotować ciało do większych aktywności, poprawi samopoczucie.

Yoga Roll to zajęcia, które łączą rolowanie z elementami jogi. Podczas spotkań przygotowujemy ciało rolując je odpowiednio dobranymi akcesoriami. Następnie rozciągamy, wzmacniamy i rozluźniamy ciało w zależności od tematu zajęć i partii ciała, nad którą właśnie pracujemy. 

ŚRODY 19:30  |  UJEŚCISKO

NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
ZAPISANO!
PROSZĘ PODAĆ POPRAWNY ADRES EMAIL!

© 2023 ROCK YOGA — Sylwia Braszczyńska

SOCIAL MEDIA

Napisz do mnie lub zadzwoń:

kontakt@rockyoga.pl

+48 608 870 504 

yoga, joga, yoga Gdańsk, joga Gdańsk, yoga trójmiasto, joga trójmiasto, zajęcia jogi, zajęcia yogi, rolowanie, zajęcia rolowania, rozciąganie, zajęcia, ćwiczenia, Gdańsk, Sopot, gdynia, trójmiasto, trener, trenerka, instruktorka, instruktor, jogi, joga, yogi, yoga