KONTAKT

BLOG

zajęcia jogi w Gdańsku
20 stycznia 2023

Zajęcia jogi w Gdańsku

Jeżeli jesteście mieszkańcami Gdańska lub przebywacie tu podczas urlopu albo spontanicznie znaleźliście się w naszym nadmorskim mieście... odwiedźcie moje zajęcia jogi w Gdańsku przy ul. Floriańskiej 3! To tu, w ciekawej, pełnej historii i magii dzielnicy Nowy Port, w jednej z wąskich uliczek, po których żaden taksówkarz nie lubi się poruszać znajduje się nasza sala. A na niej... uśmiechnięci, wartościowi, oryginalni i wspaniali ludzie - uczestnicy moich zajęć. To dla nich od kilku lat przenoszę się z jednej sali na drugą, aby mogli właśnie tu w Nowym Porcie praktykować jogę!

 

Mam ogromne szczęście, że mogę prowadzić zajęcia jogi w Gdańsku! I naprawdę uwielbiam Nowy Port! Może za klimat małego miasteczka z którego pochodzę? A może za to, że przechodząc po ulicach tej dzielnicy widzę dużo znajomych twarzy, a z wieloma osobami mogę wymienić choć kilka słów i od razu dzień staje się lepszy! Za bliskość do morza i spokój. Za możliwość pięknego spaceru z psem. Za wiecznie spóźniony tramwaj widmo nr 5, który ma najdłuższą ever trasę. Za małe sklepiki i oryginalne miejsca. Za niską zabudowę pięknych kamienic. Za ploteczki i intrygi, bo większość mieszkańców zna kogoś kto zna kogoś, kto zna kogoś... Również za to, że widząc mnie w Biedronce tłumaczycie się z tych chipsów, czekoladek wyłożonych na taśmie przy kasie.  

 

Gdańsk jest miastem magicznym, moim miejscem na ziemi. Lubię Warszawę, lubię inne duże i małe polskie miasta, ale tylko tu po pracy mogę jechać na plażę i wpatrywać się w statki stojące na redzie. To tu odczuwam cykl życia miasta:

 

WIOSNA....wiosną Gdańsk budzi się do życia po strasznie długiej zimie. zaraz sezon, więc wszystkie budki i nadmorskie knajpy robią wiosenne porządki, aby jak najlepiej przyjąć gości.

 

LATO... kumulacja koloru, radości i gości. Witajcie ludzie! Na rowerach, rolkach, hulajnogach, na spacerach z dziećmi, pieskami i partnerami. Witajcie szalone wieczory panieńskie i kawalerskie!!! Tramwaje wodne i promy! Maratony i imprezy sportowe! Festiwale i koncerty! Lody, gorfy i smażone ryby!  

 

JESIEŃ... to czas zwalniania, czas dla nas mieszkańców, aby powrócić na plażę ze swoim psem i móc pobiegać i pospacerować w spokoju. Powoli zwalniają się miejsca na parkingach i w restauracjach. Ceny też jakieś takie niższe... ale sama już nie wiem.  W końcu nadchodzi.

 

ZIMA.. a wraz z nią wilgoć, która sprawia, że przy +5 stopniach czujesz się jak na Spitsbergenie. Zima w Gdańsku trwa w nieskończoność, mam wrażenie, że nigdy się nie skończy...aż nagle... wychodzisz z domu i nie czujesz tego uderzenia zimna...nadeszła WIOSNA...

 

Wkurzam się kiedy mam pojechać w Tatry, Karkonosze czy Bieszczady, ale kiedy tu wracam i czuję ten charakterystyczny zapach morza... cieszę się , że jestem w domu. Zajęcia jogi w Gdańsku dają mi możliwość przetrwać w trudnych chwilach, dają mi stabilność, bo wiem, że zawsze w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek będę z Wami na sali. Czasami nie chce mi się wyjśc z domu i poknywać drogi, ale zawsze chce mi się być na miejscu. 

 

Drogi Mieszkańcu i Mieszkanko Gdańska, drogi Gościu odwiedzający nasze miasto! Wpadnij do Nowego Portu na Zajęcia Jogi w Gdańsku!

 

Zajęcia Jogi w Gdańsku ul. Floriańska 3

Zapisz się na zajęcia jogi w Gdańsku w zakładce "zajęcia jogi" 

 

Zajęcia jogi w Gdańsku

 

 

 

 

NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
ZAPISANO!
PROSZĘ PODAĆ POPRAWNY ADRES EMAIL!

© 2023 ROCK YOGA — Sylwia Braszczyńska

SOCIAL MEDIA

Napisz do mnie lub zadzwoń:

kontakt@rockyoga.pl

+48 608 870 504 

yoga, joga, yoga Gdańsk, joga Gdańsk, yoga trójmiasto, joga trójmiasto, zajęcia jogi, zajęcia yogi, rolowanie, zajęcia rolowania, rozciąganie, zajęcia, ćwiczenia, Gdańsk, Sopot, gdynia, trójmiasto, trener, trenerka, instruktorka, instruktor, jogi, joga, yogi, yoga