Blog
Zajęcia jogi w Gdańsku

Jeżeli jesteście mieszkańcami Gdańska lub przebywacie tu podczas urlopu albo spontanicznie znaleźliście się w naszym nadmorskim mieście… odwiedźcie moje zajęcia jogi w Gdańsku przy ul. Floriańskiej 3! To tu, w ciekawej, pełnej historii i magii dzielnicy Nowy Port, w jednej z wąskich uliczek, po których żaden taksówkarz nie lubi się poruszać znajduje się nasza sala. A na niej… uśmiechnięci, wartościowi, oryginalni i wspaniali ludzie – uczestnicy moich zajęć. To dla nich od kilku lat przenoszę się z jednej sali na drugą, aby mogli właśnie tu w Nowym Porcie praktykować jogę!

Mam ogromne szczęście, że mogę prowadzić zajęcia jogi w Gdańsku! I naprawdę uwielbiam Nowy Port! Może za klimat małego miasteczka z którego pochodzę? A może za to, że przechodząc po ulicach tej dzielnicy widzę dużo znajomych twarzy, a z wieloma osobami mogę wymienić choć kilka słów i od razu dzień staje się lepszy! Za bliskość do morza i spokój. Za możliwość pięknego spaceru z psem. Za wiecznie spóźniony tramwaj widmo nr 5, który ma najdłuższą ever trasę. Za małe sklepiki i oryginalne miejsca. Za niską zabudowę pięknych kamienic. Za ploteczki i intrygi, bo większość mieszkańców zna kogoś kto zna kogoś, kto zna kogoś… Również za to, że widząc mnie w Biedronce tłumaczycie się z tych chipsów, czekoladek wyłożonych na taśmie przy kasie. 

Gdańsk jest miastem magicznym, moim miejscem na ziemi. Lubię Warszawę, lubię inne duże i małe polskie miasta, ale tylko tu po pracy mogę jechać na plażę i wpatrywać się w statki stojące na redzie. To tu odczuwam cykl życia miasta:

WIOSNA….wiosną Gdańsk budzi się do życia po strasznie długiej zimie. zaraz sezon, więc wszystkie budki i nadmorskie knajpy robią wiosenne porządki, aby jak najlepiej przyjąć gości.

LATO… kumulacja koloru, radości i gości. Witajcie ludzie! Na rowerach, rolkach, hulajnogach, na spacerach z dziećmi, pieskami i partnerami. Witajcie szalone wieczory panieńskie i kawalerskie!!! Tramwaje wodne i promy! Maratony i imprezy sportowe! Festiwale i koncerty! Lody, gorfy i smażone ryby!  

JESIEŃ… to czas zwalniania, czas dla nas mieszkańców, aby powrócić na plażę ze swoim psem i móc pobiegać i pospacerować w spokoju. Powoli zwalniają się miejsca na parkingach i w restauracjach. Ceny też jakieś takie niższe… ale sama już nie wiem.  W końcu nadchodzi.

ZIMA.. a wraz z nią wilgoć, która sprawia, że przy +5 stopniach czujesz się jak na Spitsbergenie. Zima w Gdańsku trwa w nieskończoność, mam wrażenie, że nigdy się nie skończy…aż nagle… wychodzisz z domu i nie czujesz tego uderzenia zimna…nadeszła WIOSNA…

Wkurzam się kiedy mam pojechać w Tatry, Karkonosze czy Bieszczady, ale kiedy tu wracam i czuję ten charakterystyczny zapach morza… cieszę się , że jestem w domu. Zajęcia jogi w Gdańsku dają mi możliwość przetrwać w trudnych chwilach, dają mi stabilność, bo wiem, że zawsze w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek będę z Wami na sali. Czasami nie chce mi się wyjśc z domu i poknywać drogi, ale zawsze chce mi się być na miejscu. 

Drogi Mieszkańcu i Mieszkanko Gdańska, drogi Gościu odwiedzający nasze miasto! Wpadnij do Nowego Portu na Zajęcia Jogi w Gdańsku!

 

 

Zajęcia Jogi w Gdańsku ul. Floriańska 3
Zapisz się na zajęcia jogi w Gdańsku w zakładce „zajęcia jogi” 

Koszyk na zakupy