Zajęcia
YOGA VINYĀSA
Poziom 0

Masz pytania?

lub

Czym jest
Yoga VINYĀSA

To rodzaj jogi, który charakteryzuje się płynnymi przejściami między asanami i połączeniem ruchu z oddechem w ułożonej sekwencji asan. Podczas praktyki vinjasy pracuje całe ciało poprzez wzmacnianie, rozciąganie i rozluźnianie pracujemy nas siłą, elastycznością i przede wszystkim zdrowiem fizycznym i psychicznym.

Poziom 0
Dla kogo?

Zajęcia przeznaczone dla osób, które nigdy nie praktykowały jogi lub w swojej praktyce czują się niepewnie. Na zajęcia początkujące mogą też przyjść osoby średniozaawansowane, aby pogłębić praktykę. Podczas spotkań powoli krok po kroku uczymy się techniki kolejnych asan i pracy z oddechem. Na tych zajęciach każdy sobie poradzi! Zajęcia trwają 60 minut. Nie trzeba mieć własnej maty ani sprzętu do jogi, na sali dostępne są wszystkie akcesoria.

Praktyka dla osób początkujących opiera się na stopniowym poznawaniu asan: techniki ich wykonywania oraz pracy z oddechem. Na tych zajęciach każdy będzie czuł się komfortowo! Zajęcia staram się prowadzić tak, aby każdy uczestnik poczuł, że jest odpowiednio zaopiekowany i pokierowany.

Gdzie się spotykamy?

Koszyk na zakupy